Služby

Nábytek na zakázku

Vyrábíme kvalitní stolový a skříňový nábytek na míru a dle přání zákazníka. Stále měnící se design bytů nás nutí modernizovat nábytek a hledat nejpraktičtější řešení. Proto vám na míru vyrobíme vestavěnou skříň, která bude doplňovat vzhled vašeho pokoje. Dále vám zhotovíme pracovní, jídelní, rozkládací či pevný stůl na míru. Stoly a sedací nábytek jsou vyrobeny ze smrkového dřeva, povrchová úprava je k dostání v různých odstínech a kombinacích. Lavice vyrábíme pevné nebo s výklopným sedákem a úložným prostorem.

Kuchyně

Kuchyně se stávají čím dál důležitějším prostorem v domě. Již se nevyužívají pouze k přípravě jídla, ale slouží i jako místo pro setkání rodiny a přátel. Proto je důležité věnovat pozornost nejen její funkčnosti, ale i designu. Dřevointeriér Jimramov, s.r.o. nabízí realizaci kuchyní v Jimramově, Žďáru nad Sázavou, Novém Městě na Moravě a blízkém okolí.

Dveře a schodiště

Specializujeme se na výrobu dveří ze dřeva na zakázku. Zhotovíme vám interiérové i exteriérové dveře včetně zárubní v různém provedení i velikostech. Dále nabízíme zakázkovou výrobu schodišť podle požadavků a přání zákazníka. Realizujeme přímá schodiště, jednou a dvakrát lomená, točitá, bez podstupnic a s podstupnicemi v různých barevných odstínech a kombinacích. Na výrobu schodišť používáme smrk, buk, dub a jasan.

Restaurační nábytek

Restaurační nábytek bývá často znehodnocen kvůli dlouholetému používání. Proto nabízíme výrobu restauračního nábytku nejen pro prostory určené hostům, ale i pro část restaurace určené pro personál. Zhotovíme vám židle, stoly, police, barové pulty, skříně a komody. Oživte interiér vaší restaurace s nábytkem od Dřevointeriér Jimramov, s.r.o.

O nás

Dřevointeriér Jimramov, s.r.o.

 

Firma Dřevointeriér Jimramov, s.r.o. působí na trhu od roku 1994. Právě díky takto dlouhé praxi a nabytým zkušenostem jsme schopni vyrobit kvalitní nábytek, jehož dlouhá životnost je zaručena. Abychom maximálně vyhověli zákazníků, přizpůsobujeme naše služby vašim požadavkům a přáním. Jak bude vypadat nábytek ve vašem interiéru záleží jen na vás.

Naší specializací je výroba stolového, skříňového a sedacího nábytku na zakázku, výroba kuchyní, interiérových dveří a schodišť. Nabízíme zařízení do restaurací a pivnic dle přání zákazníka. Nábytek vyrábíme z lamina, dýhy masivu. Našim zákazníkům nabízíme také antikování, v rámci něhož upravíme hrany nábytku, aby pohledově získal starší vzhled.

Výrobky realizujeme nejen v okolí, ale taky v rámci Jihomoravského, Pardubického, Královéhradeckého kraje a Prahy. 

Blog

Článek 1

Článek 1

12.2.2017

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean sed elit tortor. Quisque bibendum...

Článek 2

Článek 2

12.1.2017

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean sed elit tortor. Quisque bibendum...

Článek 3

Článek 3

1.1.2017

Tvar, struktura plochy střechy a její barevnost tvoří komplexní...

Kontakt

Ubušínská 18

592 42 Jimramov - Benátky

+420 731 413 444

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací